Oczyść Swoje Ciało w 5 Dni - Dieta Regeneracji Komórkowej

Dowiedz się więcej
  Powrót do strony głównej
/
/
Brak komentarzy

Zaskakujący napój przeciwzmarszkowy

Czego tak naprawdę potrzebujemy aby wyglądać młodo, mieć jędrną skórę i ciało?

Oczywiście – podstawowego budulca – kolagenu.

Jednak czy aby mieć kolagen musimy jeść kolagen, pić kolagen, połykać kolagen i kupować kremy z kolagenem?

Kolagen tworzony przez inne organizmy jest po prostu białkiem, które nasz organizm musi strawić, czyli rozłożyć na poszczególne aminokwasy a następnie złożyć w coś co będzie naszym, ludzkim białkiem.

Takie białko budulcowe dla naszej skóry i nie tylko, tworzymy sobie z poszczególnych aminokwasów, które pochodzą z różnych źródeł. Zanim stworzymy białko, znajduje się ono w postaci wolnej w naszym organiźmie i nasze ciało, łączy sobie poszczególne aminokwasy, odbudowując to co jest do odbudowania. Białko jest wszędzie!

Jedyna różnica jest taka, że białko roślinne występuje w postaci wolnych aminokwasów a białko zwierzęce to takie białko, na które nasze ciało musi zużyć więcej energii aby pozyskać z niego wolne aminokwasy.

Jednak białko to nie wszystko

Kluczowym składnikiem w budowie kolagenu jest pierwiastek – krzem, oraz szereg witamin i enzymów, aby proces przebiegł tak jak trzeba.

Naukowo udowodniono, że krzem rzeczywiście jest pierwiastkiem deficytowym w przyrodzie i mniej jest go w pożywieniu.

Okazuje się jednak, że najbogatszym źródłem krzemu piwo. Oczywiście musi być bezalkoholowe aby działało prozdrowotnie na nasz organizm.

Jest ono jeszcze mało popularne jako napój izotoniczny, ale w świecie zawodowych sportowców znane są jego właściwości regenerujące mięśnie po wysiłku, ponieważ zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy. Piwo również zwiększa wydolność oraz wzmacnia kości.

Nie zawierając alkoholu, zawiera mnóstwo witamin z grupy B a chmiel działa relaksująco i pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu.

Wersja bezalkoholowa jest również niskokaloryczna. Po prostu samo zdrowie! Ja osobiście UWIELBIAM 😀

 

 

 

 

 

 


iwona_avatar

Iwona Selwester jest założycielką Eatsme.pl. Założyła firmę po tym jak odkryła sekret do przywrócenia jej zdrowia i młodości poprzez dietę.

ad

Przeczytaj jeszcze: