en EN zamow
My zajmiemy się Twoim zdrowiem
Ty zajmij się swoim życiem
UWAGA: Ze względu na awarię systemu zamówień/formularzy prosimy o kontakt telefoniczny lub sms w celu zamówienia lub kontaktu w sprawie zamówienia 729 992 019!
Lepsze Życie Zaczyna Się od Lepszego Jedzenia.
Naszą pasją jest zdrowa, niskoprzetworzona żywność roślinna. Codziennie komponujemy, przygotowujemy i dostarczamy Ci posiłki najwyższej jakości, dzięki którym Twoje zdrowie, a zatem i życie stają się lepsze.

 

Od września uruchamiamy kolejne strefy dostaw: Trójmiasto, Wrocław, Śląsk i Zagłębie, Kraków, Poznań, Białystok, Lublin, Mińsk Mazowiecki i okolice!
 
 
To nasze nawyki wpływają na naszą jakość życia
Są dwa rodzaje osób, Ci którzy żyją myśląc o swoim zdrowiu krótkoterminowo i te, myślące długoterminowo. Nikt nie rodzi się myśląc, jak będzie wyglądało nasze zrowie za 5, 10, czy 20 lat, jeżeli nie zmienimy naszych złych nawyków żywieniowych. Większość osób musi najpierw odczuć, że z strategią krótkoterminową coś jest nie tak, że nie myśląc nad własnymi wyborami żywieniowymi, powoli tracimy swoje zdrowie. Jedynym rozwiązaniej jest zacząć myśląc długoterminowo.

 

Zmiana myślenia nie jest łatwa, ale jest jednym rozwiązaniem, które może rozwiązać nasze coraz to nowe problemy zdrowotne. Nie każdy zmienia swój sposób myślenia, jednak Ci którzy to robią, to Ci którzy mimo swojego wieku odzyskują i zachowują młodzieńcze zdrowie.
Życie osób myśląco krótkoterminowo i tych myślących długoterminowo

 

Ludzie myślący krótkoterminowo to osoby o różnym wieku, różnych sytuacjach życiowych i osiągnięciach. Często są to osoby, które w pracy zawodowej osiągnęły bardzo wiele, jednak poprzez brak czasu nie myślały długoterminowo o swoim zdrowiu. Są trzy główne problemy, które wpływają na zdrowie osób myślących krótkoterminowo. Brak czasu, nieregularnie jedzenie i niezdrowe odżywianie się.

 

Osoby myślące krótkoterminowo nie mają czasu by śledzić najnowsze badania, tak aby mieć pełną i aktualną wiedzę w tematyce zdrowego odżywiania się, oraz czasu, by tę wiedzę przełożyć w smaczne, najzdrowiej jak to możliwe przygotowane posiłki.

 

Osoby myślące krótkoterminowo często zmieniąją cateringi z których zamawiają swoje posiłki, a posiłki często dostarczane są w różnych godzinach. Przez nie mogą dostosować swojego organizmu do naturalnego, biologicznego zegaru, co ma negatywne skutki dla ich zdrowia.

 

Zdecydowana większość cateringów w swoich posiłkach skupia się jedynie na tym, by posiłki były sycące i mocno kaloryczne. Nie zwracają uwagi na rodzaj użytych tłuszczy i jakośc użytych składników, ponieważ starają się maksymalnie obniżać cenę, serwując przy tym posiłki, które negatywnie wpływają na zdrowie swoich klientów.

 

Jedząc nieregularnie, niezdrowo i w pośpiechu, mimo spełniania się w pracy zawodowej, osoby myślącekrótkoterminowo coraz bardziej zauważają, że stan ich zdrowia nie idzie w dobrym kierunku.
Myślenie długoterminowo to jedynie decyzja

 

Tak jak decyzja o zrzuceniu wagi, palenia, poprawie relacji z bliską osobą, czy nauki nowego języka. To decyzja, która wymaga wymaga wiele wytrwałości i ciężkiej pracy. Wielu z tych którzy podjęli tę decyzję i wytrwali, pamiętają ten dzień jak dzień w którym poznali swoją miłość, przeżyli narodziny swojego dziecka lub kupili swój pierwszy samochód. Jest to dla nich dzień, który zmienił ich życie. Jednak znacznie więcej osób po prostu nie dotrzymuje swojego postanowienia.
EatsMe jest rozwiązaniem na długoterminowe myślenie.

 

EatsMe pomaga osobom w realizacji decyzji, o działaniu długoterminowo dla swojego zdrowia. Ponieważ posiłki EatsMe dostarczane są w innowacyjny sposób - w formie diety pudełkowej, zawsze będziesz mógł zjeść swoje posiłki w stałej porze, bez obawy o deregulację własnego organizmu.

 

Eksperci ds. żywienia EatsMe, przygotowują swoje posiłki zgodznie z stale aktualizowaną wiedzą na temat żywienia i jego wpływu na organizm ludzki. Dzięki temu, nie będziesz potrzebować tracić nieskończonych godzin na aktualizowaniu swojej wiedzy naukowej, oraz wiedzy o jak najsmaczniejszym gotowaniu specjalnie wyselekcjonowanych potraw.

 

Najważniejszą zasadą EatsMe jest korzystanie z najwyższej możliwej jakości składników. Możesz być pewnym, że jedząc z EatsMe odżywiasz się najzdrowiej, jak jest to możliwe.

 

EatsMe nie jest dla każdego. Jest dla tych, którzy chcą podjąć decyzję, żeby zacząć myśleć o zdrowiu długoterminowo i chcą mieć pewność że podejmują tę decyzję na poważnie.
 

Odżywianie się z EatsMe to:

Dłuższe, zdrowsze życie

Badania wykazują że osoby, którzy ściśle podążają starannie dobraną dietą roślinną spożywają większe ilości wysokiej jakości składników odżywczych, co prowadzi do lepszego zdrowia metabolicznego[1].

Mniej chorób

Badania wykazują zdecydowanie mniejsze ryzyko chorowania na choroby przewlekłe[2] (tj. wysokie ciśnienie krwi i otyłość), cukrzycę[3], choroby serca[4], raka[5], niedoczynność tarczycy[6], zaćmę[7], zapalenie stawów[8], choroby nerek[9] i wiele innych przy podążaniu dietą wysokoodżywczą.

Lepszy humor

Kwas arachidonowy to substancja pochodząca głównie z zwierzęcych źródeł odżywczych, przez co dieta roślinna nie zawiera dużych ilości tego kwasu. Badania wykazują zależność pomiędzy posiadanym kwasu arachidonowego, a zaburzeniami humoru[10]. Inne badanie wykazało że ograniczenie spożycia produktów zwierzęcych znacząco poprawiło samopoczucie osób oraz wykazało u nich niższy poziom neurotyzmu[11].

Niski poziom cholesterolu

Co może się wydawać oczywiste, badania jednoznacznie wykazują że usunięcie tłuszczy pochodzenia zwierzęcego z diety, usuwa także ich szkodliwy efekt który ma na zdrowie. Przy badaniu długoterminowych efektów podążania wegetariańską dietą, wykazano że poziomy tłuszczu i cholesterolu w ciele były znacząco niższe u wegetarian, niż u osób wszystko jedzących[12].

Życie w zgodzie z naturą

Przemysł mięsny ma katastrofalny skutek dla środowiska. W celu wyhodowania zwierząt potrzeba najpierw uprawiać ziarna, które następnie zdjedzą zwierzęta. Uzyskujemy z tego dużo mniej jedzenia niż przy bezpośrednim jedzeniu roślin. Agencja Ochrony Środowiska w Stanach Zjednoczonych szacuje że 95% wszystkich skupisk pestycydów jest skutkiem produkcji mięsa, ryb i nabiału. Zwierzęta przemysłowe są przechowywane w ciasnych klatkach i karmione są żywnością pełną pestycydów i antybiotyków.

Lepszy sen

Badania wykazują że dieta roślinna przynosi wiele korzyści dla zdrowia snu. Oprócz zwiększonego poziomu energii w trakcie dnia, osoby czują się spokojniej i zasypianie jest dla nich dużo łatwiejsze. Składniki diety wegańskiej zawierają znaczące ilości witaminy B6, tryptofanu i magnesu, które są odpowiedzialne za zdrowy cykl snu[13].

Jak to działa?
step-image
1
Nasz ekspert, wykwalifikowany dietetyk specjalizujący się w roślinnym żywieniu starannie komponuje Twoje codzienne menu, dzięki czemu Ty nie musisz martwić się o zaspokajanie wszystkich potrzeb Twojego organizmu.
2
Codziennie zaopatrujemy się u lokalnych, zaufanych dostawców. Kupujemy tylko najświeższe, naturalne, nieprzetworzone produkty najwyższej jakości.
step-image
step-image
3
Z największą starannością przygotowujemy i pakujemy Twoje posiłki - świeże i gotowe do spożycia - zanim Ty jeszcze zaczniesz swój dzień!
4
Dostarczamy posiłki do Twojego domu lub pracy – tak jak jest Ci najwygodniej.
step-image
step-image
5
Spożywając właściwe jedzenie o odpowiedniej porze, żyjesz najwyższą możliwą wydajnością przez cały dzień – Twjej ciało i umysł czują się lepiej, a Ty jesteś w stanie zrobić znacznie więcej.
Zacznijmy pracować wspólnie dla Twojego lepszego, zdrowszego życia!
Odżywiając się smacznie i zdrowo, nie będziesz poddawać się pokusom bezwartościowego jedzenia, które niszczy Twoje dobre samopoczucie i rujnuje Ci sylwetkę. Z każdym dniem świadomego, prawidłowego odżywiania się, sprawiasz, że Twoje ciało stopniowo odżywa, witalizuje się i zyskuje energię, która pozwala Ci spełniać się w każdej dziedzinie życia. Dzięki większej wydajności, zyskasz też pewność siebie, a dzięki niej będziesz w stanie działać jeszcze więcej i intensywniej.
Wybierz swoją drogę – powiedz nam, jak chcesz zasilać swoje nowe życie!

Chcesz, żeby więcej osób żyło tak zdrowo jak klienci EatsMe?

Poleć nas swoim znajomym i odbierz 10zł dla nich i 10% dla Ciebie na następne zamówienie EatsMe
JAK TO DZIAŁA?
Catering Dietetyczny