en order #
UWAGA: Ze względu na awarię systemu zamówień/formularzy prosimy o kontakt telefoniczny lub sms w celu zamówienia 729 992 019!

Pakiet

Detoks Komórkowy

Pakiet

Detoks Komórkowy

Tydzień intensywnego oczyszczania i detoksykacji to początek procesu naprawy, dzięki któremu Twoje ciało zregeneruje się w pełni nawet na poziomie komórkowym. Sugerujemy korzystanie z tego pakietu 4-5 razy w roku dla najlepszych rezultatów.
64Dziennie

Pakiet

Pełnia Zdrowia

Pakiet

Pełnia Zdrowia

6 posiłków dziennie pełnych smaku i zdrowia, niezwykle gęstych odżywczo, opartych na nieprzetworzonych, roślinnych produktach, które zoptymalizują Twój poziom energii, dostarczą Ci wszystkich potrzebnych składników odżywczych i nasycą na długo.
od 62Dziennie

Pakiet

Sport

Pakiet

Sport

Popraw swoje sportowe wyniki, dzięki mocy roślin! 6 posiłków dziennie pełnych smaku i zdrowia, niezwykle gęstych odżywczo, które dostarczą odpowiedniej ilości energii do prowadzenia aktywnego trybu życia, a przy tym poprawią wydajność Twojego organizmu!
od 74Dziennie

Pakiet

Spektrum 75

Pakiet

Spektrum 75

Spektrum 75 to w 75% nieprzetworzone menu roślinne z niewielkim dodatkiem białka zwierzęcego (bez nabiału) dla tych, którzy chcą zacząć jeść zdrowiej lub dokonywać zmian małymi krokami.
od 62Dziennie

Oferta

Indywidualna / Okolicznościowa / dla firm

Oferta

Indywidualna / Okolicznościowa / dla firm

Oferta Indywidualnra to odpowiedź na Twoje wszelkie potrzeby, jakie możesz mieć związane ze zdrowym odżywianiem. Wybierz sam liczbę i rodzaj posiłków, długość zamówienia, ilość dostaw i powiedz o swoich specjalnych wymaganiach. EatsMe dopasuje się do Ciebie.