Pomóż osobom, na których Ci zależy

 

Jeżeli uwielbiasz pomagać swoim znajomym i wiesz, jak ważne dla życia jest wspaniałe zdrowie, EATs Me! ma dla Ciebie prezent!

Pomóż swoim najbliższym, polecając im EATs Me!

 

Za Twoje polecenie, Twoi znajomi otrzymają od nas 10% zniżki, natomiast Ty otrzymasz od nas prezent, w postaci 10% zniżki na Twoje następne zamówienie w EatsMe!

1

Powiedz swoim znajomym, którzy jeszcze nie byli naszymi klientami o EATs Me! Powiedz im o swoich doświadczeniach z Detoksem Komórkowym i o tym dlaczego ta dieta może przyczynić się do radykalnej poprawy ich samopoczucia i zdrowia (nie zapomnij wspomnieć, że gdyby chcieli zamówić po raz pierwszy, to otrzymają od Ciebie specjalną zniżkę :) )

2

Gdy będą chcieli spróbować naszych dań, powiedz by zamówili kontaktując się z nami poprzez stronę kontakt, wpisując w wiadomości hasło "ZDROWIE-JANUSZ-KOWALSKI"(zamiast Janusz Kowalski poproś by wpisały Twoje imię i nazwisko).

3

W momencie, w którym osoba której poleciłeś/aś EATs Me! złoży swoje pierwsze zamówienie, otrzymasz od nas specjalny prezent w postaci 100zł zniżki na swoje najbliższe zamówienie. Złóż wtedy swoje zamówienie używając formularza kontaktu, przypominając jednocześnie o należnej Ci zniżce.

4

Pomaganie najbliższym to dobro! Ciesz się że pomogłeś/aś swoim bliskim, dbając o to co najważniejsze - zdrowie a w EATs Me! zdrowie smakuje najlepiej

5

Poleć EATs Me! wielu swoim znajomym i korzystaj ze zniżki za każdym razem, gdy nowa osoba dołącza do EATs Me! :)

Twoi znajomi mogą także usłyszeć w szczegółach o tajnikach diety stosowanej w EATs Me!, wystarczy że tylko umówią się na darmową konsultację, w której Iwona dokładnie przyjrzy się ich diecie i najlepszym możliwym krokom, by poprawić ich zdrowie. Mogą także zadzwonić na numer +48 729 992 019 i porozmawiać o wszystkim co może im pomóc w ich transformacji do zdrowia.