en our-mission zamow
 
EatsMe to pasja i przywracanie zdrowia, dzięki odpowiedniemu żywieniu
Naszą misją jest dbanie o wysoką jakość Twojego życia każdym przygotowywanym dla Ciebie posiłkiem.
  
Jesteś Tym Co Jesz
EatsMe założyła Iwona Selwester.
Iwona sprawdziła na sobie siłę niskoprzetworzonej diety roślinnej i przekonała się o jej właściwościach odbudowujących zdrowie oraz przywracających młodość i witalność.
Świeża, Nieprzetworzona żywność
Wiele badań naukowych wykazuje, że zdrowo odżywiające się osoby, zachowują także idealne zdrowie. Wszystkie składniki Eatsme.pl są świeże i nieprzetworzone i zapewnią Ci idealnie zbilansowaną dietę.
Perfekcyjnie Przygotowane Posiłki
Pyszne jedzenie do klucz do utrzymania zdrowej diety. Iwona osobiście szkoli załogę EatsMe do przygotowywania wszystkich posiłków. Najważniejszy jest dla niej smak potraw, który sprawia, że zdrowe odżywianie jest przyjemnością.
Wierzymy w Niezawodną
Obsługę i Serwis
Pragniemy zdjąć z Twojej głowy kwestię
zdrowia i odpowiedniego żywienia, abyś mógł skoncentrować się na innych sprawach Swojego życia. Nasze codzienne dostawy spowodują że zaczniesz Swój dzień ze zdrowym, świeżym i przepysznym jedzeniem.
 
Więcej o EatsMe
EATs Me! odchodzi od tradycyjnego postrzegania odżywiania, liczenia kalorii i diet redukcyjnych powodujących stany niedoborów składników odżywczych w organizmie oraz efekt jojo.
Nasza filozofia zdrowego odżywiania, to dążenie do zapewnienia organizmowi jak największej ilości różnorodnych składników odżywczych, pochodzących ze sprawdzonych źródeł. U nas każda kaloria ma znaczenie! Co więcej, nigdy nie będziesz głodny! Nie proponujemy krótkoterminowego rozwiązania w celu zrzucenia zbędnych kilogramów. Nasza dieta może być stosowana długoterminowo. Efektem jest zdrowie, a szczupła sylwetka jedynie miłym skutkiem ubocznym. Nasza propozycja jest odpowiednia dla wszystkich, którym zależy na zdrowym odżywianiu.
Epidemią społeczeństw jest niedożywienie wynikające z braku mikroskładników w diecie!
Bardzo niewiele osób, w tym lekarzy, dietetyków i technologów żywienia, patrzy na dietę jako metodę leczenia i zapobiegania chorobom. Tymczasem najnowsze badania naukowe dowodzą, że dieta ma fundamentalne znaczenie w kwestii ochrony zdrowia organizmu! Bardzo ważne jest ograniczenie spożycia białka zwierzęcego, (również kazeiny z mleka krowiego), którego nadmiar we współczesnej diecie, ma wpływ na zwiększenie występowania wszystkich chorób cywilizacyjnych. W EATs Me! całkowicie rezygnujemy z białka zwierzęcego, zastępując je zdrowym białkiem roślinnym, po to aby osiągnąć wymierne efekty zdrowotne. Jest to możliwe, nawet w przypadku pewnych odstępstw od diety w trakcie weekendów. Jednak w celu osiągnięcia maksymalnych efektów zdrowotnych, rekomendujemy odżywianie zgodnie z zasadami diety wysokodżywczej również w trakcie weekendów. Oferujemy wsparcie i warsztaty kulinarne w tym zakresie.

Zmiana nawyków żywieniowych nie jest rzeczą prostą. Sposób odżywiania jest uwarunkowany emocjonalnie i społecznie. Jesteśmy bombardowani informacjami o tym co jest zdrowe, co kreuje nasze wyobrażenia na ten temat. Tzw. „zdrowa żywność”, którą oferuje przemysł spożywczy jest silnie przetworzona w celu modyfikacji zawartości makroskładników oraz sztucznie wzbogacana. Tak naprawdę nie ma nic wspólnego z prawdziwym pożywieniem.
Prawdziwe pożywienie rośnie w ogrodzie, nie w fabrykach. Człowiek jest przystosowany do spożywania jedzenia naturalnego, w pełnej postaci, z mnóstwem błonnika witamin i fitozwiązków! Do strawienia pożywienia produkowanego w fabrykach bez szkody dla organizmu, musielibyśmy nosić w sobie całe laboratorium!
Nasze codzienne wybory żywieniowe skupiające się jedynie na zaspokojeniu głodu i zapewnieniu sobie odpowiedniej liczby kalorii powodują, że nawet otyłe osoby mają syndrom przewlekłego niedożywienia. W tego typu diecie brakuje tego co jest najważniejsze – witamin, fitozwiązków, enzymów oraz mikroelementów. Osoby takie cierpią na uczucie ciągłego głodu. Wynika to z następującej zależności: w sytuacji deficytów ważnych mikroskładników, organizm wysyła sygnały domagając się ich dostarczenia. Pojawia się głód, który ponownie zaspokajany jest pożywieniem o niskiej wartości odżywczej. Tworzy się zamknięte koło. Nie wystarczy być również wegetarianinem ani weganinem, żeby zapewnić sobie odpowiednie efekty zdrowotne, ponieważ kluczem do zdrowej diety jest ilość dostarczanych mikroskładników a nie jedynie zaprzestanie spożywania mięsa i produktów mlecznych.

Co więcej, tradycyjna dieta jest silnie uzależniająca i wiele osób nie wyobraża sobie zmiany nawyków żywieniowych, twierdząc, że "wszystko jest dla ludzi". Jednak zasada umiaru nie jest najlepszym wyjściem. Za każdym razem kiedy rezygnujemy ze zdrowego posiłku na rzecz zaspokojenia chwilowej zachcianki na niezdrowe pożywienie, odbieramy naszemu organizmowi szansę otrzymania tego czego naprawdę potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Dostarczamy pokarm, który jest źródłem szkodliwych substancji, produktów ubocznych przemiany materii itp., z którymi nasz organizm będzie musiał sobie radzić jeszcze długo po jego spożyciu. Część szkodliwych substancji jest kumulowanych w organizmie latami, ponieważ nie jesteśmy w stanie ich wydalić. Pamiętajmy, że najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie a pożywienie może być środkiem do osiągnięcia tych celów.

Ponadto, w odpowiednio odżywionym, zdrowym organizmie, regulacji ulegają wszelkie procesy wewnętrzne takie jak: aktywność hormonów, enzymów, metabolizm, procesy naprawcze i procesy tworzenia nowych komórek. Znika również poczucie głodu, ochota na podjadanie i niezdrowe pożywienie, wyostrza się zmysł smaku i uzyskujemy prawdziwą wolność i radość z jedzenia tylko wtedy, kiedy jesteśmy głodni!
Organizm ludzki wykazuje dużą zdolność do samoregeneracji.
W organizmie który jest odpowiednio odżywiony, bardzo intensywnie przebiegają procesy regeneracyjne oraz odpowiedź immunologiczna. Nasze ciało jest wtedy w stanie oprzeć się zmianom patologicznym i chorobom, wykształcić nowe, zdrowe komórki, zachować sprawność fizyczną i umysłową. Dobrze odżywiony organizm widać na odległość - skóra aż promienieje! Stan skóry, włosów i paznokci jest pierwszym wyznacznikiem kondycji organizmu, ponieważ skóra jako ostatnia otrzymuje składniki odżywcze, które zasymilował organizm. Można powiedzieć że jest ostatnia w naszym wewnętrznym "łańcuchu pokarmowym". Jeśli ze skórą, paznokciami i włosami jest coś nie tak, znaczy że nie dość dobrze dbamy o siebie.
Tylko z najlepszej jakości żywnością będziesz działał w stu procentach!
Prawdziwa żywność! Prawdziwy slow food! Catering wysokoodżywczy EATs Me! to dieta oparta na nieprzetworzonych produktach roślinnych, kompletnym, wysokoodżywcznym pożywieniu. Rośliny zawierają wystarczającą ilość białka, tłuszczy, węglowodanów ale oprócz tego, zawierają coś czego nie posiada żaden produkt odzwierzęcy: całe spektrum witamin, składników mineralnych, enzymów, fitozwiązków. Są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, dają zdrowie, odporność na choroby i szczupłą sylwetkę.

W EATs Me! nie ma kompromisów:
  • Korzystamy jedynie z podstawowych składników i wszystkie potrawy tworzymy od początku, przyprawiając je w naturalny sposób z minimalnym udziałem soli krystalicznej, będącej źródłem cennych minerałów i pierwiastków śladowych
  • Wykorzystujemy w maksymalnym zakresie niskotemperaturową metodę obróbki żywności, która jest czasochłonna ale gwarantuje zachowanie jak największej ilości enzymów
  • Nie używamy białej mąki, ryżu, makaronów, rafinowanych olejów, soli kuchennej oraz wszystkich gotowych i przetworzonych produktów sklepowych
  • Wykorzystujemy w maksymalnym zakresie niskotemperaturową metodę obróbki żywności, która jest czasochłonna ale gwarantuje zachowanie jak największej ilości enzymów używamy tylko tych składników, które są dobroczynne dla organizmu
  • Samodzielnie wypiekamy chleb z mąki pełnoziarnistej, którą wcześniej sami mielimy, po to aby była zawsze świeża a użyte ziarna czyste
  • Robimy naturalny ketchup, musztardę a nasze sosy sałatkowe powstają na bazie orzechów które są źródłem zdrowych tłuszczy
  • Moczymy orzechy przed dalszą obróbką, w celu pozbycia się szkodliwych inhibitorów enzymów i tym samym, zwiększenia przyswajalności substancji odżywczych w nich zawartych
  • Korzystamy jedynie ze sprawdzonych składników, pochodzących z kontrolowanych upraw lub od lokalnych dostawców, stosujących tradycyjne metody uprawy
  • Nie kupujemy gotowych, obranych warzyw i owoców lub poddanych wstępnej obróbce termicznej
  • Nie korzystamy z mrożonek
Stawiamy na jakość, nie na skalę!
Masz Pytania?
Tutaj są odpowiedzi do kilku pytań które możesz mieć (FAQ).

W jakich godzinach dania będą dostarczone dokładnie?

Co jeżeli mnie nie ma przez dzień lub dwa, albo po prostu chcę opuścić dzień?

Co ta dieta zrobi dla mojego zdrowia?

Ile dań otrzymam w sumie?

Odżywianie roślinne - czy to jest Wegańskie? Czy muszę być Weganinem aby zamówić tę dietę?

Oczyść swoje ciało w 5 dni: pobierz bezpłatny kurs email
diety oczyszczającej
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ